מאי 29, 2020
חם באתר

המפלצת מפלטווד
צלחת מעופפת עבמים UFO

מי שראה במו עיניו, נשבע שזה אמיתי ומפחיד, ומי שחקר, משוכנע שהסיפור אמיתי לחלוטין.

בשעות הערב המוקדמות 5 ילדים עדיין שיחקו בחוץ. לפתע, הם עצרו את המשרד, כשמשהו מוזר עף מעל ראשם. החפץ המוזר נראה  כמו צלחת עגולה המוציאה זרמים וניצוצות של אש. היא נעב במעגלים עד שנחתה בין העצים על ראש הגבעה הסמוכה. הילדים נכנסו לבהלה, חלקם רצו לרוץ לראות את החפץ המוזר הזה, וחלקם רצו לברוח הביתה. לבסוף ברחו כולם בבהלה הביתה. גב' מאיי, אימם של שניים מהילדים, שהשתכנעה, שהילדים שלה באמת ראו משהו, למרות דמיונם המפותח, יצאה לכיוון הגבעה לראות בעיניה במה מדובר. כל איזור הגבעה היה מואר באור אדמדם, ובין השיחים נראה גוף לא מזוהה. היא צעקה לבנה, שירוץ לקרוא לשכן ג'ין למון – איש המשמר הלאומי. ג'ין למון, גב' מאיי ועוד מספר נערים צעדו יחד לכיוון הגבעה לבדוק את המתרחש. על ראש הגבעה עמד ייצור גבוה, בעל חלונות קטנים, שמתוכם בעל אור אדום.מסביבו עלה ריח חריף, שהרגיש כמו פחמים שרופים. הגוף הגדול היה בקוטר של כ 8 מטרים וגובהו כ 5 מטרים. החבורה עמדה מול הדבר הזה בעיניים פעורות. מרוב ההלם, שהם היו בו, הם לא שמו לב לדבר המפחיד עוד יותר שנמצא 7 מטרים מימינם. הכלב, שהצטרף אליהם החל לנבוח במרץ לבין העצים. ג'ין למון כיוון את פנסו לכיוון הנביחות, וכולם נתקפו בבהלה.

הם לא ידעו מה זה הדבר הזה, אבל, בין העצים נמצא יצור חי ענקי – כ 3 מטר גובה. ראש היה בתוך משהו שנראה כמו כדור גדול מזכוכית, ועל גופו בגד, שנראה כמו משי כחול. מתוך הכדור הביט בהם ראש עגול ואדום, עיניים בולטות – ירוקות זהובות, שנראה עוד יותר מוזר, כשפנס האיר ישירות על פניו. הייצור התחיל לנוע, אבל, כמו שהחבורה תיארה, לא בהליכה רגילה, אלא יותר כמו החלקה על משהו. החבורה נזכרה, שלא ראו את רגלי הייצור. במקום הורגש ריח צחנה מחניק וחזק, שכמעט גרם לחלק מהחבורה לאבד את ההכרה.

הכלב, היה הפסיק לנבוח, ושחדר פחד, שהוביל למנוסתו מהגבעה. אחריו כל החבורה בצעקות של פחד שעטו למטה הרחק ממקום המפגש.

 

אחרי כמה שעות, כשהגיעו אנשי המשמר הלאומי למקום, הריח החזק עדיין הורגש במקום, שיחי העצים והצמחייה היו שרופים לגמרי, והראו סימני שמשהו גדול וכבד ביקר במקום. אותו המקום בו שהתה הצלחת המעופפת נשאר קירח לחלוטין, ודבר לא גדל עליו.

מומחי משרד ההגנה ואנשי סוכנות הביון המרכזית של ארה"ב הגיעו לבדוק את המקרה, ונעלמו מהמקום מבלי לדווח על ממצאיהם עד היום.
Be the first to comment

Leave a Reply