יולי 2, 2020
חם באתר

מוניטין – חברת הלבשת העובדים המפתיעה בישראל
כמעט ולא יאמן, אבל, חברת הלבשת העובדים המפתיעה לטובה בישראל אינה איזו חברת ענק, בעלת סניפים בכל העולם עם אלפי עובדים פזורים בכל הארץ, אלא, חברה משפחתית צנועה מאור עקיבא בשם מוניטין. במשך למעלה מ 30 שנה, במקצועיות ובהתמדה, מייצרים ביגוד איכותי בטיב עולמי למגזר העסקי, ומובילים בסטנדרט גבוה את הנישה הכי שימושית בענף הביגוד. אם לא הכרתם את יצרן בגדי העבודה מוניטין עד היום – הגיע הזמן, שתעשו הכרות. זה ישתלם לכם!

חברת מוניטין נוסדה בשנת 1986 ע"י שני יזמים צעירים, שהכירו את ענף הטקסטיל מקרוב, והבינו שיש להם ביד יכולות ליצר מוצרים איכותיים מחומרים מובחרים, ובאיכות גימור גבוהה, שיענו על הצורך קיים של ביגוד לשוק העסקי, שיהיה גם עמיד וגם איכותי ולשנים רבות.

גאווה לאומית – כחול לבן! בזמנים, בו ייצור הטקסטיל בורח מבין הידיים הישראליות, ועובר לסין, ירדן, טורקיה ולארצות ייצור זולות אחרות, חרתו על דיגלם היזמים הצעירים, שהייצור של מוצריהם, למרות כל הקשיים והתחרות הזולה, יהיה רק בישראל, וייוצר רק בידיים ישראליות. וכך, מראשית הקמת חברת מוניטין, נצמדים הבעלים הגאים לחזון הייצור הישראלי, ומוכיחים בכל מוצר ומוצר, שאין תחליף לידיים מיומנות ואכפתיות, ומלאות גאווה, לייצור מוצרים שעולים באיכותם, בזמינותם והתאמתם ללקוח, מכל תוצרת מיובאת זולה באיכות ומוגבלת בכמות. במוניטין יודעים לייצר תוצרת כחול לבן – איכותית, מגוונת ובכמות לפי דרישה.

למרות האיכות הגבוהה והייצור המקומי, גם מחיר הביגוד במוניטין לא נופל מהתוצרת המיובאת. במוניטין יודעים להתאים את המחיר לתקציב ולצרכים. לעיתים, נוח להתפתות למחירים זולים מאוד של תוצרת מיובאת, אבל, לאחר שרואים אחרי שימוש קצר, איך האיכות הירודה והעבודה הזולה באים לידי ביטוי בעיקר אחרי מספר שימושים, מבינים שלמחיר הזול יש מחיר יקר. הבגדים הזולים מתפרקים או צבעים מתבלים כבר אחרי זמן קצר, והבגד, שנראה טוב על המדף, כבר לא אותו הבגד אחרי שימוש קצר. לתוצרת המיובאת והזולה יש מחיר כבד של איכות ירודה ובלאי גבוה. אם אתה מנהל מפעל או חברה, הדורשת ביגוד איכותי ולאורך שנים, ואינך יכול או אינך רוצה למצוא את עצמך עם עובדים מסתובבים עם ביגוד מתפרק או דהוי – אתה צריך לרכוש ביגוד איכותי, שישרת אותך ואת העובדים שלך שנים רבים.

שירות מנצח! אתם מכירים את הספקים האלו, שכבר הצליחו לשכנע אותך לעשות איתם עסקים, אבל מהרגעים הראשונים, שצצות בעיות או משהו לא מתאים או לא עובד כמו שצריך, פיתאום קשה לקבל תשובה טובה ובזמן. במוניטין זה לא קורה. במוניטין הבינו מהר מאוד, שעסק טוב זה עסק, שלא רק המוצרים בו הם מעולים, אלא גם השירות בו חשוב. כשאתה עושה עסקים עם מוניטין, לא חשוב אם זה עסקים גדולים או קטנים, אתה יודע, שכשתרצה אותם – הם יהיו שם בשבילך. לא משנה אם אתה קונה ביגוד ל 10 אנשים או ל 2,000 איש. ההתייחסות אלייך כשאתה צריך שירות השירות חייב להיות מחלקה ראשונה. נכון, שהמוצרים מיוצרים במפעל בארץ, ונכון, שאיכות הייצור והתוצרת מפוקח בזכוכית מגדלת, קורה שאתה צריך יותר ממה שהזמנת, או אתה רוצה לשנות משהו בהזמנה – קורה. במוניטין דואגים לתת לך את השירות הטוב ביותר והגמיש ביותר, שתוכל להיות שקט ורגוע, שיש לך מי שדואג לך לתחום ההלבשה בחברה, ותמיד יהיו לצידך, כשתצטרך הזמנות מיוחדות, מידות מיוחדות או כל צורך שאולי לא חשבת עליו לפני שביצעת הזמנה.

שמות גדולים ושמות פחות מוכרים. לא לחינם החליטו בחברת חשמל, מספנות ישראל, כרומגן, איטונג ועוד חברות רבות וגדולות לעבוד עם מוניטין. כנראה שלמוניטין יש באמת מוניטין. החברות הגדולות, המעסיקות אלפי עובדים, יודעים, שהוצאה על ביגוד לעבודים הינה הוצאה משמעותית וחשובה. חברה גדולה לא יכולה להרשות לעצמה לרכוש כמות גדולה של ביגוד לעובדים, ושהמוצרים לא יהיו הכי טובים שאפשר. בחברות הגדולות מבינים, שאיכות ירודה של ביגוד לעובדים, זו איכות ירודה של עבודה, וזה איכות נמוכה של התייחסות מצד העובדים, וזה כסף שהולך מהר לפח. בחברות הגדולות יודעים, שבגד איכותי זה בגד שמחזיק הרבה שנים מעמד, זה בגד שיעבוד בכל תנאי עבודה. בגד איכותי זה בגד, שתמיד העובדים יראו בו מקצועיים, יתנהגו במקצועיות וסביבת העבודה תראה מקצועית, לבושה בהתאם, ומשרה מקצועיות.

אך לא רק חברות גדולות. גם חברות קטנות נהנות מהיתרונות הגדולים של ביגוד איכותי, זמינות גבוה, התאמה לצרכים ושירות מצויין. לחברה קטנה, שכל הוצאה שלה נלקחת בחשבון, ביגוד איכותי, שנראה טוב, ושמחזיק מעמד שנים רבות – זו השקעה חשובה מאין כמותה. בעל עסק קטן, שחייב להראות במיטבו, ובוחר בביגוד איכותי, יכול להיות רגוע, שהוא עשה עיסקה טובה, שתשתלם לו לא רק לתקופה קצרה אלא גם לשנים רבות.

לא רק מפעלים ותעשיה. אנשי רפואה, אנשי עסקים, אנשי מטבח, אנשי שמירה ואבטחה וכמעט כל בעל מקצוע ואיש עסקים – כולם צריכים להתלבש כראוי. כשהביגוד שלך צריך לעמוד במטלות גבוהות או מורכבות של שעות עבודה רבות ובתנאים מאתגרים או כשהביגוד שלך צריך להיות מרשים, אחיד ויושב עלייך או על העובדים שלך בייצוגיות. כשהבגד שלך צריך לשדר מקצועיות – מוניטין תייצר לך בגד, שיישב עלייך בול, ויראה טוב גם בעתיד.

וכבר הזכרנו את זה שהכל כחול לבן ישראלי? זה הדגל של מוניטין: הכל תוצרת כחול לבן!

אז כשאתם מחפשים לרכוש ביגוד לעבודה או לעובדים – תזכרו את השם מוניטין. חברה ישראלית מקומית שנונתנת את כל הלב למוצרים שלה ולך.

ניתן למצוא את מוניטין ברחוב ההדס 1 אור עקיבא או בטלפון: 04-6362446

פרטים נוספים ניתן למצוא באתר האינטרנט של החברה: www.monitin1986.co.il

 

 

 
Be the first to comment

Leave a Reply