יוני 5, 2020
חם באתר

משנים את כללי המשחק
EAGLE
איגל בניית אתרים

חברה צעירה מעמק חפר בדרך לעשות לתחום בניית אתרי האינטרנט מה ש WIX ו-WORDPRESS עשו לתחום בתחילת שנות ה 2000.

חברת יגל פיתחה תוכנה בשם EAGLE, שבאמצעותה כל אחד, ללא כישורים מיוחדים, יכול לבנות אתר אינטרנט מקצועי עם הטכנולוגיה הכי עכשווית שיש בקלות ובמהירות.

מה שזה אומר, שכל מי שרוצה לעסוק בתחום המבוקש מאוד או רוצה לבנות לעצמו אתר אינטרנט, שנראה ממש מושקע, יכול לעשות זאת כמו בונה אתרים מקצועי שעבר הכשרה של שנה – שנתיים לפחות.

ההיסטוריה של EAGLE מתחילה מלקוח קפדן שמגיע עם רשימת דרישות ארוכה ומפורטת, ולא מצא בונה אתרים שיהיה מוכן להתחייב לו על כל הרשימה, ובונה אתרים אחד, שלוקח על עצמו את האתגר ומחליט גם לקחת את הפרוייקט הזה צעד אחד קדימה.

הלקוח הוא קוסם לפרנסתו, שהקרין לסביבה שלו דמות חייכנית ומבדחת – קוסם. אך בפנים הוא איש עסקים מאוד רציני, שידע בדיוק מה הוא רוצה ואיך דברים צריכים להראות.

בונה האתר היה תכנת של יגל, בעל וותק של 20 שנות ניסיון, שלא התרשם מהרשימה הארוכה והמפורטת של הלקוח, שטוען שכבר בנה אתרים עם דרישות הכי קפדניות והכי מוזרות שקיימות, ועדיין לא היה אתר, מורכב ככל שניתן, שהוא נדרש לבנות והוא לא עמד במשימה.

"כשאתה כל היום מול המחשב, כותב קודים לכל מיני דרישות של לקוחות, הקוד כבר הופך להיות חלק ממך. בזמן שהלקוח קורא את רשימת הדרישות שלו, אתה כבר בונה בראש את הלוגיקה של האתר.
אם הטכנולוגיה קיימת, ואם מישהו פעם פיתח משהו ופרסם את זה – אין כמעט דבר שלא ניתן לפתח."

אז איך מגיעים מבקשה מאוד מפורטת לאתר אינטרנט, לבניית מערכת לבניית אתרים?
"זה התחיל מזה, שהלקוח רצה הרבה שליטה על מה שקורה באתר.
הוא רצה שליטה על התכנים, שזה ברור, הוא רצה שליטה על גדלים וסדר גלרייות תמונות, הוא רצה מערכת של באנרים וקרוסלות, שהוא יוכל כל פעם לקדם הופעות שלו.
הוא רצה גם לשים בכל עמוד טופס פניה עם שדות משלו, ושכל טופס פניה כזה יופנה לאדם אחר, לדוגמה: הוא רצה טפסים מסויימים שיגיעו רק אליו, וטופס אחר שיגיע לאשתו, שמנהלת לו את ההופעות, וטופס אחד שיגיע לעוזר שלו, שאחראי על הציוד.
כל הנושא הזה של טפסים, בדרך כלל זה די שבלוני: יש טופס אחד והוא מגיע לאדם אחד, אפילו אם הוא נמצא בעמודים שונים באתר, זה עדיין אותו טופס. אז פיתחנו מערכת שלמה רק של טפסים."

המערכת מגיעה גם עם חנות אונליין, וקורסים דיגיטליים, שניתן לשלב באתר.
"כן, כשהתחלנו לפתח את המערכת, עשינו סיעור מוחות, אילו כלים אנחנו יכולים לספק ללקוח הממוצע שלנו, שיתן לו יותר מעוד אתר שנראה יפה? ואז הגענו למסקנה, שאפשרות ליצור חנות ואפשרות ליצור קורס דיגיטלי, אלו כלי עבודה ואמצעים מאוד חשובים בימינו לבעל עסק שרוצה לפתח את העסק שלו ולהניב הרבה יותר הכנסות מרשת האינטרנט. זה משדרג לו את היכולות עשרת מונים."

ומה זה כרטיסי הביקור, שגם ניתן ליצור בעזרת המערכת?
"כרטיסי ביקור דיגיטלים, אלו כרטיסי הביקור מנייר מהמאה הקודמת.
בעלי עסקים, שרוצים לחלק כרטיסי ביקור ללקוחות פוטינציאלים או למתעניינים, כבר לא צריכים להחזיק בארנק ערמה של כרטיסי ביקור – הם פשוט שולחים קישור לוואטסאפ של המתעניין, וכל המידע נמצא שם ברור, קליט, לא תופס נפח ולא הולך לאיבוד."

כל כך הרבה אפשרויות, בטח מאוד מסובך לעבוד עם מערכת כזו.
"צריך לעבור הכשרה קצרה של 4-6 מפגשים, בכדי ללמוד את כל היכולות. אבל אחרי שעוברים את ההכשרה, ותופסים קצת נסיון, שזה גם חלק מההכשרה – אפשר ליצור דברים מאוד מתקדמים ודי בקלות ובמהירות"

אז כל אחד יכול לבנות אתרים עם המערכת הזו, בלי שום נסיון?
"כל אחד יכול לבנות אתרים עם המערכת הזו, ואתרים יפים מאוד, אחרי שהוא עובר הכשרה קצרה של 6 מפגשים, שההכשרה כוללת גם בניית אתר אישי וגם בניית תיק עבודות, למי שרוצה לצאת לשוק ולהציע את שירותיו כבונה אתרים.
אגב, המפגש האחרון עוסק בכלל בשיווק ומכירות, ולאו דווקא בבניית אתרים. "

בוא נדבר על כסף – כמה ניתן להרוויח מבניית אתר אינטרנט ותוך כמה זמן?
"על אתר ממוצע תדמיתי מקבלים כ 2,800 – 6,000 ש"ח. תלוי בך תוך כמה זמן אתה בונה אותו.
עם EAGLE בנינו כבר 3 אתרים ביום – תעשה את החשבון. "

אני בחיים לא כתבתי קוד, אני אוכל גם לבנות אתרים עם המערכת הזו?
"כשתסיים את ההכשרה, אף אחד לא יאמין שלקח לך בדיוק 4 מפגשים ליצור כאלה אתרים."

ואם אני בכל זאת לא אצליח ליצור אתר?
"לא תשלם על ההכשרה."

לפרטים לגבי EAGLE

http://eagle-way.com/index_424.asp?page_id=424